Obsługa klienta mówiąca po polsku - Lizbona, Portugalia

  • Full-time
  • 1-5 vagas
  • Expira em 27 dias
  • €800-€1100
  • Full-time
  • 1-5 vagas
  • Lisboa, Estrangeiro
  • Contact Centers, Apoio ao Cliente

SpotOn Connections

SpotOn Connections Recruitment Solutions was created to focus on the Finance, Legal, Technical, and Multilingual sectors in Europe, delivering a premium recruitment service to all our clients and candidates alike. Due to popular demand for our consultancy, we have now branched into other industries. Our consultants come from a recruitment background, specialising in specific industries and services, thus allowing us a better understanding of our clients' needs. We provide a no risk service to our clients and an individually tailored service to suit our candidates.

O que procura nos candidatos

Wymagania do pracy:

• Umiejętność mówienia i pisania po polsku na poziomie rodzimym.

• Pozytywne nastawienie „potrafię” i silne umiejętności komunikacyjne.

• Wcześniejsze doświadczenie na podobnej roli byłoby korzystne, ale chęć uczenia się jest najważniejszym warunkiem wstępnym.

Que funções irão desempenhar

Główne obowiązki:

• Rozmawiaj z klientami przez telefon, e-mail i czat na żywo, odpowiadając na pytania i oferując pomoc w razie potrzeby.

• Prowadzenie dokładnych rejestrów kont klientów i wewnętrzne eskalowanie problemów w razie potrzeby.

• Czasami twoje umiejętności językowe mogą być wykorzystane do tłumaczenia.

Quais os benefícios oferecidos

Co jest w ofercie?

• Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń

• Pozytywne środowisko pracy

• Możliwość rozwoju kariery.

Ofertas relacionadas